KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12411120
nr 1241 1120
Ã…ke Plantin
(1898-1987), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -39, man på stig, 81x65
Åke Plantin, svensk bildkonstnär född 1898 i Västerås, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:41:56
13/3 10:29:18
Ã…ke Plantin
Läs mer om Ã…ke Plantin